عرضه اولیه پتروشیمی اروند، در آینده نزدیک

عرضه اولیه پتروشیمی اروند، در آینده نزدیک

به گزارش اخبار پولی مالی،حسن نشان‌زاده مدیرعامل پتروشیمی اروند گفت:پتروشیمی اروند به عنوان بزرگترین تولید کننده pvc  ایران، از امروز چهارشنبه ۲۶ شهریورماه گام مهمی را برای ورود به بازار سرمایه برداشت.


وی افزود: بازار سرمایه کشور با حضور بالغ بر  ۶۰۰ شرکت بعنوان یکی از بازارهای شفاف و مورد اقبال ارکان نظام بوده که ورود پتروشیمی اروند به این بازار می‌تواند بر اعتبار بین‌المللی شرکت بیافزاید.


مدیرعامل پتروشیمی اروند تصریح کرد: در حال حاضر اقتصاد کشور از بانک محوری به سمت محوریت بازار سرمایه در حرکت است و در این موج خروشان شرکت پتروشیمی اروند بایستی جایگاه خود را بدست آورد.


وی با بیان اینکه با تلاش بی‌وقفه کارکنان و مدیران مجموعه و حمایت‌های سهامداران، عمده فرآیند پذیرش با سرعت بالایی در حدود ۴ ماه تکمیل شده ، اظهار داشت: این تلاش‌ها به زودی به مقصد نهایی خواهد رسید و نماد معاملاتی شرکت بر روی تابلو بورس خواهد نشست و سهام اروند عرضه اولیه خواهد شد.


نشان‌زاده در پایان با بیان اینکه گام‌های نهایی پذیرش پتروشیمی اروند در حال انجام است، خاطر نشان کرد: پس از جلسات انجام شده با مدیران سازمان بورس و جلسه نهایی که امروز صورت گرفت، بایستی منتظر  کشف قیمت سهام برای عرضه اولیه به بورس در زمانی نزدیک باشیم./ شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس

لینک منبع خبر

, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Ads.

فهرست