کد خبر: 4543735

پالایشی یکم با ریزش به تعطیلات رفت

در این گزارش به ارزش روز پالایشی یکم در معاملات امروز بازار سهام پرداخته شده است.


بورس

امروز دوشنبه ۲۸ تیرماه ۱۴۰۰ و در جریان معاملات بازار سهام ارزش معاملات صندوق پالایشی یکم با رشد افت شد، امروز قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با ریزش ۰.۳۸ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۱۳۱ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۵۶۵ هزار تومان رسید. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با کاهش ۵۳. ۰ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۱۲۰ تومان معامله شد.

امروز نماد پالایش امروز در آخرین روز معاملات و قبل از آغاز تعطیلات ۶ روزه تهران و کرج مثبت وسبزپوش به اتمام رسید و در پایان معاملات ارزش هر واحد صندوق پالایش‌یکم با افت ۰.۵۳ درصد رشد نسبت به روز معاملاتی قبل ۷ هزار و ۱۲۰ تومان معامله شد.

در همین راستا در پایان معاملات امروز نماد پالایش ۰۵۳ درصد رشد کرد و در مجددا ۷ هزار تومانی ماندگار شد. در پایان معاملات امروز نماد شبریز بدلیل برگزاری مجمع متوقف شد، نماد شتران، شپنا نیز از روز گذشته متوقف می‌باشد و نماد شبندر نیز حدود ۱ ماه است که متوقف می‌باشد. نماد شبریز (پالایش نفت تبریز) افرایش ۱.۸۹ درصدی را تجربه کردند.