پیشرفت طرح‌های توسعه هلدینگ ماهان همگام با برنامه‌های گروه مالی گردشگری – بورس امروز

شناسه خبر : ۵۴۰۵۹ | تاریخ انتشار : ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ – ۱۹:۱۴ |

مدیرعامل جدید شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان اعلام کرد: همه برنامه‌ها و طرح‌های توسعه هلدینگ ماهان مطابق با سیاست‌های گروه مالی گردشگری پیش می‌رود.

به گزارش روند بورس امروز، ابراهیم صادقی در آیین تودیع صادق جاهد خطیبی، مدیرعامل پیشین و معارفه ابراهیم صادقی مدیرعامل جدید شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان با حضور ابراهیم جهانگیری، قائم مقام گروه مالی گردشگری گفت: یکی از سیاست‌های این شرکت امسال، پیشبرد برنامه‌های توسعه و تامین مالی ۱۰۰۰ میلیارد تومانی از طریق ابزارهای نوین مالی برای اجرای طرح‌ها خواهد بود.

وی بر لزوم هماهنگی بخش‌های فنی و مالی در هلدینگ ماهان تاکید کرد و افزود: امیدواریم با تلاش همه مدیران و کارکنان بتوانیم در بخش معدن به یکی از پنج شرکت برتر تبدیل شویم.

قائم مقام گروه مالی گردشگری نیز در این مراسم گفت: شرکت‌های تابعه باید با سرعت، دقت و همفکری و هماهنگی، زیرنظر هلدینگ‌های مربوطه کارها را به خوبی به پیش ببرند تا سرمایه‌گذاری‌ها به نتیجه مطلوبی برسد.

جهانگیری افزود: مجموعه توانمند گروه مالی گردشگری تاثیرات مثبتی در جامه داشته به‌طوری که تاکنون برای بیش از ۱۰ هزار نفر اشتغال ایجاد کرده است؛ بنابراین مدیران هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه باید برای رشد و ارتقای فعالیت‌ها بیش از پیش تلاش کنند.

وی تصریح کرد: گروه مالی گردشگری همواره از هلدینگ‌ها و شرکت‌های متبوع آنها حمایت‌های لازم را داشته و بنابراین انتظار می‌رود همه مجموعه‌های وابسته، سیاست‌های گروه مالی گردشگری را به دقت انجام دهند و مسیرهای رو به رشد در واحدها را به خوبی به پیش ببرند.

قائم مقام گروه مالی گردشگری خواستار نگاه بلندمدت همه شرکت‌های تابعه شد و ادامه داد: هلدینگ ماهان می‌تواند حضور موثرتر خود را با توان بالاتر نشان دهد و هم در بخش صنعت و هم بخش معدن به رشدهای بالاتری دست یابد.

صادق جاهد خطیبی، مدیرعامل پیشین هلدینگ ماهان نیز در این مراسم گزارشی از عملکرد یک سال اخیر این شرکت را عنوان کرد.

شرکت گسترش صنایع و معادن ماهان (سهامی عام) به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های سرمایه‌گذاری گروه مالی گردشگری، باهدف سرمایه‌گذاری در طرح‌ها و پروژه‌های تخصصی حوزه صنعت و معدن کشور فعالیت می‌کند.

  • منبع خبر : بانک گردشگری