پیش‌بینی قیمت مسکن تا پایان شهریور

۲۶۸۰, ۲۲۲۴, 

بدمعمولیخوبعالی (No Ratings Yet)
Loading…

دبیر انجمن انبوه‌سازان مسکن می‌گوید: آنچه از وضعیت فعلی بازار مسکن قابل مشاهده است، متوسط قیمت مسکن تا پایان شهریور افزایش می‌یابد؛ این در حالی است که تولید مسکن نسبت به گذشته بیشتر شده است. پیش‌بینی قیمت مسکن تا پایان شهریور

به گزارش رادیو سهام، دبیر انجمن انبوه‌سازان مسکن تهران در پاسخ به این پرسش که آیا متوسط قیمت مسکن در تهران افزایش خواهد یافت یا خیر؟ گفت: به دلیل افزایش قیمت ارز پیش‌بینی می‌شود متوسط قیمت مسکن در بازار افزایش یابد. امروز متوسط قیمت مسکن در شهر تهران ۲۱ میلیون تومان است؛ این در حالی است که متوسط قیمت مسکن تا پایان شهریور به متری ۲۵ تا ۳۰ میلیون تومان می‌رسد.

رامین گوران اوریمی افزود: هر چند که این روزها با کمک دستگاه‌های مسئول ساخت و ساز خانه در اولویت قرار گرفته و تولید مسکن نیز نسبت به ماه‌های گذشته افزایش یافته است، قطعا با تولید مسکن جلوی افزایش بی‌رویه قیمت مسکن گرفته خواهد شد.

او اظهار کرد: در سه ماه گذشته قیمت میلگرد پنج هزار و ۵۰۰ تومان بود؛ این در حالی است که امروز قیمت میلگرد به ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان رسیده است. این قیمت‎ها در حالی که اعلام می‌شود که هنوز افزایش قیمت میلگرد در ساخت و سازهای امروزی لحاظ نشده است.

منبع: تجارت نیوز

خبر انتخاب شده برای شما

دلار به کانال ۱۶ هزار تومانی عقب‌نشینی کرد

کاهش تقاضا نفت در بازار جهانی با شیوع دوباره کرونا و همچنین کاهش ذخایر نفتی آمذیکا دو دلیل اصلی برای باقی ماندن قیمت نفت در کانال ۴۰ دلار است.

همچنین می توانید مقالات آموزشی “موفقیت در بازار بورس” را با کلیک بر اینجا مطالعه نمایید.

لینک منبع خبر

, , , , , , , , , , , , ,
فهرست